Популярные предложения
Вхідні Двері Торонто "Redfort" Срібний антік/світлий ПВХ, (3 контури)
Готово до відправки
599
грн.
Вхідні Двері Торонто "Redfort" Срібний антік/світлий ПВХ, (3 контури)
Відео
Вхідні Двері Торонто "Redfort" Срібний антік/світлий ПВХ, (3 контури)
Опис
| Розміри (ширина*висота) | 860*2050, 960*2050 |
| Доплата за 960 розмір | +300 грн |
| Колір | Срібний антік/світлий ПВХ |
| Накладки* | металл 1,0 мм/ МДФ 12 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,0 мм |
| Товщина полотна* | 90 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 100 мм (гнутий профіль Незашитий) |
| Фурнітура* | 3 петлі, ручка на розетті, ексцентрик, нічний засув. чорна фурнітура на розетці |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий_-тип 257 |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий_- тип 252 |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу/
Характеристики
| Призначення вхідні | Вулиця сонцестійкі |
| Умови постачання | На складі (1-3 дні) |
| Матеріал зовні // всередині | Метал // МДФ |
| Контури ущільнення | 3 контура |
| Ціна | 9000 - 20000 грн. |
| Нестандартний розмір | Можливий |
Додати відгук до товару