Популярные предложения
Вхідні Двері Метал-МДФ Каліфорнія "Redfort" Сірий/ Біле дерево, вулиця (терморозрив)
Готово до відправки
599
грн.
Вхідні Двері Метал-МДФ Каліфорнія "Redfort" Сірий/ Біле дерево, вулиця (терморозрив)
Відео
Вхідні Двері Метал-МДФ Каліфорнія "Redfort" Сірий/ Біле дерево, вулиця (терморозрив)
Виберіть колір:
Опис
| Розміри (ширина*висота) | 860*2050 960*2050 |
| Доплата за 960*2050 | +300 грн |
| Колір | Сірий/ Венге сірий горизонт(вулиця) |
| Накладки* | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,5 мм |
| Товщина полотна* | 70 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 85 мм (Дві труби в сірому кольорі 60х40+50х25), утеплений мінватою |
| Фурнітура* | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, утоплена броненакладка, зворотні планки, Терморозрив в рамі |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий тип Кедр ЗВ8-8Д (14 мм ригелі) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий -Тип 252 (+900 грн KALE 252) (SECUREMME +1100 грн) |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу/
Характеристики
| Призначення вхідні | Вулиця сонцестійкі |
| Умови постачання | На складі (1-3 дні) |
| Матеріал зовні // всередині | Метал // МДФ |
| Контури ущільнення | 2 контура |
| Ціна | 9000 - 20000 грн. |
| Нестандартний розмір | Можливий |
Додати відгук до товару