Популярные предложения
Вхідні Двері Графіка "Redfort" Венге сірий горизонт (вулична)
Готово до відправки
599
грн.
Вхідні Двері Графіка "Redfort" Венге сірий горизонт (вулична)
Відео
Вхідні Двері Графіка "Redfort" Венге сірий горизонт (вулична)
Опис
| Розміри (ширина*висота) | 860*2040 960*2040 |
| Доплата за 960*2040 | +200 грн |
| Колір | Венге сірий горизонт (вулична) |
| Накладки* | 16/10 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,2 мм |
| Товщина полотна* | 75 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 85 мм (гнутий профіль, утеплений мінватою) |
| Фурнітура* | 3 петлі, ручка на розетті, євроущільнювач, антизрізи, ексцентрик |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий тип Кедр ЗВ8-8Д (14 мм ригелі) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий -Тип 257 (+900 грн KALE 257) |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу/
Характеристики
| Призначення вхідні | Вулиця (зовнішні) |
| Умови постачання | На складі (1-3 дні) |
| Нестандартний розмір | Можливий |
| Ціна | 9000 - 20000 грн. |
| Контури ущільнення | 2 контура |
| Матеріал зовні // всередині | МДФ // Метал // МДФ |
Додати відгук до товару