Популярные предложения
Вхідні Двері Ескада "Redfort" Еліт 140, 2 кольори
Готово до відправки
599
грн.
Вхідні Двері Ескада "Redfort" Еліт 140, 2 кольори
Відео
Вхідні Двері Ескада "Redfort" Еліт 140, 2 кольори
Опис
Еліт 140 — гнутий профіль
| Розміри (ширина*висота) | 960*2040 |
| Доплата за 960*2040 | |
| Колір | Антрацит ПВХ/ білий супермат |
| Накладки* | 16/10 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,8-2,0 мм |
| Товщина полотна* | 110 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 140 мм (утепелене мінватою) |
| Фурнітура* | 3 петлі, ручка на розетті, нічний засув, ексцентрик, утоплена броненакладка, поріг з нерж. сталі, торець полотна зашитий МДФ |
| ЗАМОК Верхній* | Mottura-797 (Italy) двохсистемний |
| ЗАМОК Нижній* |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу
Характеристики
| Призначення вхідні | Вулиця (зовнішні), Квартира (внутрішні) |
| Умови постачання | На складі (1-3 дні) |
| Контури ущільнення | 3 контура |
| Матеріал зовні // всередині | МДФ // Метал // МДФ |
| Нестандартний розмір | Можливий |
| Ціна | 9000 - 20000 грн. |
Додати відгук до товару