Популярные предложения
Вхідні Двері Афіна "Redfort" фарбований МДФ, Антрацит (вулиця) з терморозривом
Готово до відправки
599
грн.
Вхідні Двері Афіна "Redfort" фарбований МДФ, Антрацит (вулиця) з терморозривом
Відео
Вхідні Двері Афіна "Redfort" фарбований МДФ, Антрацит (вулиця) з терморозривом
Опис
| Розміри (ширина*висота) | 960*2050 |
| Колір | Фарбований МДФ /Антрацит |
| Накладки* | 16/26 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,5 мм |
| Товщина полотна* | 96 мм (2 контури) |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 120 мм (Дві труби 60х60+60х40),в сірому кольорі |
| Фурнітура* | 3 зовнішні петлі, вічко, ручка на розетті, нічний засув, посилення в рамі, терморозрив на рамі (пробка 4 мм), Чорна квадратна фурнітура |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий -Securemme 2019 |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий -Securemme 2061 + циліндр КАЛЕ |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу/
Характеристики
| Призначення вхідні | Вулиця сонцестійкі |
| Умови постачання | На складі (1-3 дні) |
| Матеріал зовні // всередині | Метал // МДФ |
| Контури ущільнення | 2 контура |
| Нестандартний розмір | Можливий |
| Ціна | 20000 - 35000 грн. |
Додати відгук до товару